Platební systém superCASH - návod

 

MANUM superCASH® je univerzální platební systém využívající nejširší sítě pokladen v ČR pro hotovostní platby za zboží nebo služby sjednané na internetu.

 

Platby jsou prováděny prostřednictvím čárových kódů přímo na terminálech společnosti SAZKA, a.s. dostupných v trafikách, benzinových stanicích nebo supermarketech místy i 24 hodin denně, nebo též i pomocí krátkých čísel superCASH na všech přepážkách společnosti Česká pošta, s.p. Zákazník má dnes možnost zaplatit v hotovosti na téměř 8.000 pokladnách napříč ČR.

 

Placení je snadné, rychlé, anonymní a bezpečné.

 

 

Popis služby superCASH

 

MANUM superCASH®:

 

 

 

Hlavní přednosti služeb superCASH

 

 

 

Postup placení superCASH

 1. klikněte pro zvětšení Zvolte MANUM superCASH® jako formu úhrady za objednávku
 2. Potvrďte a dokončete objednávku
 3. Budete přesměrováni na platební bránu MANUM superCASH®, kde Vám bude zobrazen formulář s rekapitulací platby.
  Je možné, že Vám formulář s rekapitulací platby bude zobrazen přímo na stránkách obchodníka. V tom případě přejděte na krok 5.
 4. Zkontrolujte údaje, zejména název obchodníka a částku. Potvrďte klepnutím na tlačítko Pokračovat.
 5. Zobrazí se Vám formulář s detaily Vaší platby, obsahující čárový kód a číslo superCASH společně s návodem, jak tuto platbu uhradit na terminálech.
 6. Formulář si vytiskněte nebo si poznamenejte číslo, uvedené pod čárovým kódem, pokud si přejete uhradit platbu na terminálech společnosti SAZKA, pro úhradu na přepážkách společnosti Česká pošta Vám postačí opsat číslo superCASH.
 7. Na stránkách www.supercash.cz vyhledejte nejbližší terminál, kam se dostavte s vytištěným formulářem nebo opsanými údaji.
 8. Na terminálu nebo na poštovní přepážce se prokažte formulářem nebo sdělte, že si přejete platit superCASH a nadiktujte požadované údaje.
 9. Po složení hotovosti Vám bude vystaven pokladní doklad, který bezpečně uschovejte pro případnou reklamaci.
 10. Ihned po zaplacení můžete zkontrolovat stav své platby na stránkách obchodníka, na stránkách www.supercash.cz nebo na telefonním čísle 840 11 11 31.